Preprava balíku spoľahlivo, bezpečne a rýchlo?

Vedzte, že je možné zabezpečiť akýkoľvek typ nákladného letu, a to kamkoľvek na svete. Preprava rôznych druhov vozidiel, strojov, humanitárnych potrieb alebo dokonca aj živých zvierat. Ak náhodou prepravujete akýkoľvek nebezpečný tovar, živé tvory alebo netrvanlivé produkty, máte dočinenia s veľmi špecifickým nákladom.

Preprava nebezpečného nákladu (napríklad agresívnych chemikálií, horľavín, toxických či výbušných materiálov alebo inak potenciálne škodlivých látok) má prísne stanovené pokyny. So zvieratami je potrebné zaobchádzať na základnej úrovni dôstojnosti a rešpektu. Nevyhnutnosťou sú zdravotné certifikáty, dostatok jedla a vody pre zvieratá a vhodné umiestnenie počas letu, ktoré je najmä bezpečné. Preprava potravín si zvyčajne vyžaduje vyhlásenie o produkte a správne uskladnenie, ale hlavne treba dbať na prevenciu znehodnotenia.

Preprava zásielok spoľahlivo, bezpečne a rýchlo. www.pexels.com

Populárne typy nákladných lietadiel

Turboprop je praktické riešenie pre nákladné lety na krátke vzdialenosti, keď rýchlosť nie je kritická a nie je potrebná ani pretlaková kabína. Príkladom sú staršie modely King Air alebo Cessna Caravan. Malé tryskové lietadlá sú vhodné pre nákladné lety stredného doletu. Prestavané lietadlá Lear a Falcon sú bežným typom malých nákladných lietadiel. Dopravné lietadlá Turboprop sú schopné prevážať prekvapivé množstvá, znížiť náklady a splniť si pritom svoju úlohu na jednotku. Saab 340 a Fokker 50 sú dve najbežnejšie lietadlá dostupné v tejto kategórii. Prúdové dopravné lietadlá sú najväčšie nákladné lietadlá schopné prepravovať čokoľvek od slonov po letecké či kozmické súčiastky. Najčastejšie dostupné sú Boeing 727/737/767.

Trápi Vás preprava zásielky? Nechajte to na nás! www.pexels.com

Robí Vám preprava urgentných malých zásielok problémy?

Keď záleží na každej minúte, snažíme sa vytvoriť čo najflexibilnejšie riešenia pre vaše malé urgentné zásielky a dosiahnuť čo najkratšie časy prepravy. Objednávku spracujeme okamžite a ponúkneme riešenie šité na mieru v čo najkratšom termíne, aj keď pôjde o jednu malú krabičku.

Ceny nákladných lietadiel plne závisia od letovej trasy a vzdialenosti. Ak si prajete, aby bol váš náklad doručený včas, vcelku a doslova kedykoľvek, kontaktujte nás a my Vám radi vyčíslime náklady na prenájom súkromného lietadla na akejkoľvek zvolenej trase.