Zaletia privátne lietadlá tam, kam bežné letecké trasy nevedú?

Privátne lietadlá môžu v princípe letieť do mnohých destinácií, kam bežné komerčné lety nemusia byť k dispozícii alebo sú obmedzené. Toto je jedným z hlavných benefitov privátnych letov, pretože umožňujú našim klientom cestovať na miesta, ktoré nie sú dostupné cez bežné letecké trasy.

Využívajú menšie regionálne letiská, ktoré nie sú prístupné pre veľké komerčné lietadlá, či už kvôli dĺžke dráhy alebo prostrediu v okolí letiska. To znamená, že sa môžete priblížiť k vašej konečnej destinácií a ušetriť si tak drahocenný čas dodatočným cestovaním autom.

Ostrovy, hory či pracovné povinnosti.

Dostať sa na ostrovy a odľahlé oblasti je v privátnom jete omnoho jednoduchšie. Viete tak doraziť na tie najmenej prístupné miesta, mimo bežných turistických trás a užiť si pocit súkromia a jedinečnosti. Privátne lietadlá môžu byť ideálnou voľbou pre cestovanie do horských oblastí alebo do rekreačných destinácií v odľahlých horách. Do divokej prírody sa rozhodne hodí trochu flexibilnejší prístup. Užite si napríklad lyžovačku bez stresu z namáhavého cestovania.

Zjednodušte si pracovnú cestu a zefektívnite svoj obchodný cestovný plán pomocou privátneho jetu. Pristante na menšom letisku bližšie k obchodným centrám, ku kanceláriám, či k miestu vášho rokovania a doprajte si dostatok času na prípadnú prípravu podkladov.

Privátnym lietadlom do Bolzana, Lugana či mnohých iných lokalít.

Je však dôležité mať na pamäti, že privátne lietadlo je tiež spojené s istými podmienkami pre let do takýchto špecifických lokalít. Prístup vymedzujú napríklad regulačné obmedzenia a požiadavky na pristávacie a odletové povolenia. Často je významným faktorom práve počasie, stav dráhy, či zloženie cestujúcich a množstvo ich batožiny. Preto je dôležité konzultovať s odborníkom na privátne lietanie, ak plánujete letieť do týchto nie bežných lokalít.

Či už plánujete lyžovačku v Bolzane, kávičku v Lugane, chatu v St. Moritz alebo pracovné rokovanie v Insbrucku, radi Vám podáme pomocnú ruku pri plánovaní Vášho ďalšieho dobrodružstva. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.