Lietanie s deťmi na privátnom lietadle?

Lietanie s deťmi býva pre rodičov najhoršou nočnou morou. Na druhej strane, lietanie s deťmi na súkromnom lietadle sa javí ako sen. Stačí vybrať vhodné lietadlo, ktoré bude vyhovovať všetkým vašim potrebám a umožní plynulý odlet aj prílet. Zvážte všetky možnosti, ako väčšie sedadlá alebo posteľ. To dopraje deťom kopec radosti, zatiaľ čo rodičia si užijú potrebný odpočinok a relaxáciu.

Ako skoro môžem letieť s novorodencom?

Neexistujú žiadne osobitné predpisy o tom, ako skoro môžete cestovať s novorodencom. Hneď ako budete pripravení a budete mať platný cestovný pas aj pre svoje bábätko, môžete letieť. V špeciálnej situácií ako je pôrod cisárskym rezom, je potrebné vybaviť si povolenie od lekára alebo počkať 6 týždňov po pôrode. Dieťatko môže cestovať na vašich kolenách až do veku dvoch rokov. Od dvoch rokov je zákonom požadované, aby malo samostatné sedadlo. Za zváženie stojí priniesť si na palubu súkromného lietadla autosedačku, ktorú možno pripútať na sedačku. Vaše dieťa isto ocení väčšie pohodlie a vy jeho bezpečie.

Lietanie s deťmi na súkromnom lietadle sa javí ako sen.  www.forbes.com

Môžem vziať na palubu detskú výživu?

Súkromné ​​lietadlá ponúkajú všemožné služby, ktoré vyhovejú všetkým potrebám vašej rodiny. Na palubu si môžete vziať detskú výživu a detské mlieko alebo si ju môžete objednať v cateringovej spoločnosti. Špeciálne jedlá je možné pripraviť aj podľa potreby, ak má vaše dieťa alergie alebo intoleranciu alebo ak máte vy a vaša rodina osobitné náboženské požiadavky.

Určite oceníte čajové posedenie v 11 km. www.forbes.com

Letušky často deťom rozdávajú okrem občerstvenia rôzne hračky, omaľovánky, vankúše alebo prikrývky. Deťom tak let ubehne rýchlejšie, pohodlnejšie a tiež im nebude zima počas palubného rodinného filmového večera. Rodičia sa na väčšine letov potešia časopisom a najnovším novinám, aby boli stále v obraze. Ďalší bonus nielen pre deti je prehliadka kokpitu z pohľadu kapitánskeho sedadla. Predstavte si to nadšenie, keď sa deti stretnú s pilotmi naživo a dozvedia sa všetko čo ich o lietadle zaujíma.

Môžem si vziať svoj kočík na palubu súkromného lietadla?

Pri cestovaní súkromným lietadlom existuje oveľa menej obmedzení batožiny, ako pri bežnej leteckej doprave. Svoje dieťa môžete vziať v kočíku priamo na palubu vášho súkromného ​​letu. Kočík je prístupný v batožinovom priestore alebo je uložený v kabíne pre ľahký prístup. Všetko vybavenie môže byť pripravené a čakať na vás, hneď po vystúpení z lietadla. Ak si prajete, môže vám byť zabezpečený transport medzi súkromným lietadlom a letiskom, alebo akoukoľvek inou adresou. Všetky tieto výhody sú vám k dispozícií aby ste mali hladký a najmä pohodlný let.